• 0

Doprava a platba

Pro pohodlný a bezpečný nákup si můžete vybrat z několika způsobů, jak je možné zaplatit a dopravit vybrané zboží. Zvolte si ten, který vám nejvíce vyhovuje.

1) MOŽNOSTI PLATBY 

a) Platba na dobírku (+30 Kč)

Platba proběhne při předání zboží. Po přebrání a zkontrolování stavu obalu objednaného zboží zaplatíte v hotovosti řidiči přepravní společnosti nebo na pobočce Zásilkovny.

b) Platba kartou (zdarma)

Platba kartou online je druh internetové platby, při které uhradíte cílovou částku pomocí platební karty přes platební bránu. Na platební bránu budete automaticky přesměrováni po dokončení a odeslání objednávky.

c) Platba předem na bankovní účet provozovatele (zdarma)

Platbu za zboží provedete převodem na bankovní účet provozovatele internetového obchodu před odesláním zboží. Po dokončení a odeslání objednávky vám budou platební údaje doručené na e-mail do 24 hodin. Zboží je odesíláno po přičtení částky na účet. Číslo účtu: 676472913/0300.

 

2) DOPRAVA ZBOŽÍ

a) Dodání přepravní společností DPD

Doprava přepravní společností nabízí komfortní dodání objednaného zboží až domů nebo do zaměstnání. Standardní cena za dopravu společností DPD je 139 Kč. 
Provozovatel internetového obchodu si vyhrazuje právo ve výjimečných případech navýšit cenu dopravy vzhledem k povaze zboží (hmotnost, rozměry). Tato skutečnost však bude s předstihem konzultována se zákazníkem. Jedná se zejména o nadrozměrné zboží.

Zboží při převzetí zkontrolujte, pokud zjistíte mechanické poškození obalu výrobku, sepište s řidičem záznam o poškození. Veškerou odpovědnost za poškození zboží v průběhu přepravy od prodávajícího ke kupujícímu nese přepravce a přepravované zboží je pojištěno. Na základě sepsaného záznamu o poškození vám bude po uzavření škodní události s dopravcem poskytnuta přiměřená sleva z ceny zboží, nebo dodán nový výrobek. Podepsáním přepravního listu kupujícím při převzetí zboží od přepravce souhlasíte s jeho převzetím a potvrzujete, že zboží dorazilo nepoškozeno vinou dopravy. Na následné nároky způsobené dopravní společností nelze brát zřetel a budou zamítnuty.

b) Výdejní místa Zásilkovna.cz

Zasíláme na výjední místa Zásilkovny na území České a Slovenské republiky. Cena je 65 Kč pro zásilky do 5 kg, objednávky s vyšší hmotností bohužel není možné se společností Zásilkovna podat.

Zboží při převzetí zkontrolujte, pokud zjistíte mechanické poškození obalu výrobku, sepište s řidičem záznam o poškození. Veškerou odpovědnost za poškození zboží v průběhu přepravy od prodávajícího ke kupujícímu nese přepravce a přepravované zboží je pojištěno. Na základě sepsaného záznamu o poškození vám bude po uzavření škodní události s dopravcem poskytnuta přiměřená sleva z ceny zboží, nebo dodán nový výrobek. Podepsáním přepravního listu kupujícím při převzetí zboží od přepravce souhlasíte s jeho převzetím a potvrzujete, že zboží dorazilo nepoškozeno vinou dopravy. Na následné nároky způsobené dopravní společností nelze brát zřetel a budou zamítnuty.

c) Osobní odběr

Osobní odběr je zdarma možný na naší provozovně v Uherském Hradišti (Rostislavova 1265). Po přichystání objednávky k vyzvednutí vás budeme kontaktovat. 

d) Vlastní doprava

Při dodání zboží z centrálního skladu přímo k zákazníkovi, může být využita doprava distributora. Tato varianta dopravy je se zákazníkem předem konzultována a odsouhlasena.

e) Dodání mimo území České republiky

V nákupním košíku v sekci "Doprava a platba" uvádíme pouze dopravu v rámci České republiky (pro Zásilkovnu i Slovenské republiky). V případě, že potřebujete dodat zboží za hranice (kupříkladu Slovenská republika kurýrem, Polsko a jiné), prosíme kontaktujte náš zákaznický servis.